Spotflux

iOS için Çevrimiçi Gizliliği Koruma Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3 MB
  • Version 1.0.4
  • Dil İngilizce
  • Firma Spotflux, Inc.
Gelişmiş bir VPN güvenlik servisi uygulaması olan Spotflux ile çevrimiçi gizliğinizi ve internet güvenliğinizi kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Gelişmiş bir VPN güvenlik servisi uygulaması olan Spotflux ile çevrimiçi gizliğinizi ve internet güvenliğinizi kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Dünya üzerinde milyonlarca kullanıcı tarafından iOS sistemine sahip cihazlarda kullanılabilen uygulama ile erişime engellenmiş olan siteleri ziyaret edebilir ve bu sayede özgür internet'in tadını çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda çevrimiçi gizliliğinizi korumak amacı ile de kullanabileceğiniz uygulama ile internet üzerinde anonim olarak gezebileceğiniz gibi olası kimlik hırsızlıklarına karşı da kendinizi koruyabilirsiniz.

İnternet üzerinden gelebilecek her türlü dijital tehlikeye karşı korunmanızı sağlayan Spotflux, veri kullanımınızı düşünmekle beraber internet paketinizi daha verimli bir şekilde kullanabilmenizi de sağlamaktadır. Bunun yanı sıra zararlı yazılımlara karşı güvenli bir savunma özelliğine sahip olan uygulama herhangi bir olası güvenlik tehdidini önceden algılayarak sizi tehlikelere karşı koruyabilmektedir.

Çevrimiçi gizliliğine ve güvenliğine önem veren kullanıcılar için geliştirilmiş olan Spotflux uygulamasını ücretsiz olarak indirebileceğiniz gibi iPhone, iPad ve iPod Touch akıllı cihazlarınıza yükleyerek kullanabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Spotflux indir